Było to najlepsze czasy, to było najgorsze czasy - A Tale of Two Cities Analiza

"To było najlepsze czasy, to było najgorsze czasy." Zdanie początek "Opowieść o dwóch miastach" był cytowany niezliczoną czasu. Ale myślę, że niektórzy ludzie, którzy wiedzą o tym zdaniu, nie wie, co "Opowieść o dwóch miastach" chodzi. Jeśli ktoś chce zrozumieć pierwotny sens tego zdania, i jak ten słynny wyrok wybrał, to musi przeczytać oryginalną powieść.

jak zalozyc subkonto w fundacji tvn

"W krótki okres tak daleko jak w obecnym okresie". To zdanie odpowiedział na dwa pytania dotyczące pierwszej linii epickiej dlaczego mówią, że i kto ten wiersz mówi. Dickens nadzieję wykorzystać tę powieść, poprzez opisywanie katastrofy wniesione przez rewolucję francuską, aby wyrazić swój niepokój, ku sytuacji Wielkiej Brytanii. Rewolucja w historii, dwa miasta reprezentujących dwa kraje, ludzi serwerach w świecie, stał się głównym elementem fabuły.

jak zalozyc subkonto w fundacji tvn

Chociaż "Opowieść o dwóch miastach" to klasyczna powieść, ale skoro autor jasno opisane tło rewolucji jest rewolucja francuska, "Opowieść o dwóch miastach" postrzegany jest również jako widzenia autora na ten okres historii. I to jest, gdzie jest klucz kontrowersyjna debata powieści doszło. Dickens opisane nie tylko okrucieństwo szlachty, ale także irracjonalne zniszczenia poczynione przez rewolucje w szczegółach. Wierzył, że rewolucja jest tylko jeden represje zastąpiony innym represji, krwawego świata zastąpiony przez zamieszki krwi. Najbardziej przekonujące część powieści jest opis kierunku ataku Bastille - krwawe, okrutne, przebiegły i okrutny.

Dickens opisał zło mob z wielkim naciskiem; W pewnym poziomie, to może być nienawiść do rewolucji. Oczywiście, jako humanitarna, Dickens wskazał lekarstwa uratować świat: miłość. Miłość ta znajduje odzwierciedlenie w powieści o rodzinie, przyjaźni i innych osobistych uczuć. - autor artykułu