jak zalozyc fundacje lub stowarzyszenie

Born to Run Book Review

Born to Run Christopher McDougall to inspirująca książka, która rzeczywiście dał mi pragnienie, aby uruchomić więcej i jak działać lepiej.

Odczytuje się na dwa sposoby, jedna część jest historia, jedna część jest fakty i historii, zajmujących się ukrytymi plemion i dawnego życia ludzkiego. Fakt sprawy jest to, że rodzą się uruchomić, książka omawia w jaki sposób nasze ciała zostały zaprojektowane do pracy. Od jej struktury kości mięśni naszego ciała. Smutne jest to, że większość firm obuwia zaprojektować tam buty, aby zapobiec niektóre z naturalnym ruchem stopy, a tym samym i powoduje problemy z uruchomieniem i bólu z systemem. Skręcania stóp z boku na śródstopie Jest to proces naturalny i prawidłowy. Grube buty używamy już temu zapobiec, a także osłabić nasze stopy i nogi i spowodować nam być bardziej podatne na uszkodzenia.

Przy omawianiu starożytne plemiona niektóre pokarmy są również omawiane. Jednym z nich jest ziarno znane nam z "chia zwierzę." Nasiona Chia jest rzeczywiście bardzo pożywne źródłem ważnych witamin i minerałów. faktycznie smakuje dość dobry.

Autor ma również porównanie zawodników Wieczerzy dziś i tych pokoleń biegaczy. Czy wiesz, że istnieją kolacja maratony dzisiaj ludzie są rzeczywiście działa 100 mil!

Polecam tę książkę każdemu, już poleciłem go do znajomego, a on i jego żona są biegacze. Rzeczy w książce uczynił im lepszych biegaczy i cieszyć się nim więcej. Co jakiś czas mówimy o książce i co robi teraz z jego prowadzeniem. Polecam tę książkę dla dwóch głównych powodów, po pierwsze jest to dobry odczyt z dobrą historią i dobrych faktów i opinii, a po drugie dlatego, że pomaga motywować ludzi do zrobienia czegoś, co pomoże im fizycznie ze swoim zdrowiem.

Pobierz książkę i cieszyć się. Następnie znajdź sobie najlepszą rodzaju buty i pobiegać!