Car Audio Okablowanie

Znaczna część całego systemu audio w samochodzie składa się tylko z przewodów. Istnieją różnego rodzaju kabli i przewodów zaangażowanych w instalacji systemu audio w samochodzie. Trzeba przewody zasilające, przewody, kable głośnikowe wzmacniacza kondensatorów, a co nie. Zawsze lepiej jest być wyposażony w przynajmniej podstawy przed wyjazdem w montażu car audio.

jak zalozyc fundacje krok po kroku

Przewód zasilający jest ważną częścią instalacji wzmacniacza. Wybierz odpowiedni miernik i utrwalania. Odpowiedni wskaźnik zabezpiecza wzmacniacz przed zakrztusił się przez ograniczenia wielkości drutu. Wybierz przewody zasilające z dużą ilością nici, dzięki czemu są one łatwiejsze w instalacji i nie pękają podczas przechodzenia przez licznych zakątków samochodu. Kurtka z drutu powinny być wykonane z materiału, który może się oprzeć chemicznych takich jak kwasy ropy i akumulatorów, które mogą siać spustoszenie na drutach substandardowych.

Możesz przejść do przewodów o dużej liczbie pasm dla przewodów głośnikowych car audio. Osłona nie jest to ważne w tym przypadku, ponieważ głośnik nie znajduje się w regionach, w których może wystąpić chemikalia, tak jak w przypadku kabli energetycznych. Tlen okablowania darmo miedzi jest zawsze zalecane do przewodów głośnikowych car audio. Wielkość okablowania głośników zależy od mocy będzie się do głośników i łącznej długości między wzmacniacza i głośników.

jak zalozyc fundacje krok po kroku

kable sygnałowe są zwie kable RCA i zakładamy znaczenie dla ich właściwości tłumiące zakłóceń. Spróbuj przejść dla jakości kabel RCA, która mogłaby zapewnić bezproblemowe działanie w dłuższej perspektywie. Zaleca się, aby udać się do kabli "skrętka". Są lepsze w redukcji szumów. Nie trzeba dodawać, że jakość przewodów łączących kondensatory mocy car audio i akumulatory powinny również być dobre.

Można znaleźć wiele informacji na temat instalacji car audio odwiedzając zasobów internetowych na ten temat. Może specjalistów car audio są najlepiej przygotowane do zaoferowania świetne porady na temat instalacji car audio.