jak zalozyc fundacje charytatywna

Ten model koncentruje się na prezentacji problemu / rozwiązania, wyzwanie / odpowiedź i zapytania / odpowiedzi i istnieje silny nacisk na pytania i sekcji odpowiedzi, więc format jest bardziej wciągające. Książka poprowadzi Cię przez proces tworzenia prezentacji w formie opowiadania historii.

Wzór na dobrą historię Presentation

Zacznij od punktu

Opowiedz chronologicznie

Trzymaj go mocno, ale daje pewne szczegóły

Im bardziej osobista historia, tym lepiej

Przypomnij publiczność punktu na końcu

Dla specjalistów do korzystania z tego modelu skutecznie wymagać od nich wiedzieć, jakie są główne problemy, które wpływają na ich odbiorców. Muszą być skoncentrowane i poznać ich zawartość wewnątrz. Jeśli nie wiesz co problemy są, Joey Asher sugeruje, że zadzwonisz kilka osób, które wezmą udział w prezentacji i zapytać ich, czy można również wysłać je z jednym lub dwoma pytaniami. Aby upewnić się, że znasz swoją treść, a natknąć się jako pewny siebie i ekspertem, po prostu oznaczać, że Ćwicz, Ćwicz a potem Ćwicz trochę więcej. A jeśli są przerażeni, że będziesz zadawane pytania Q A, które nie można odpowiedzieć, ponieważ taką samą ilość czasu poświęcona jest, zdaniem około 15 pytań, na które publiczność będzie prawdopodobnie zapytać, i przygotować odpowiedź dla nich, dzięki czemu są gotowe do prawie wszystkiego.

5 świetnych pomysłów

jak zalozyc fundacje charytatywna

Jeśli jesteś skupiony, można powiedzieć cokolwiek chcesz powiedzieć w siedem minut

Mów do odbiorców, jak masz bardzo ożywioną rozmowę obiad

Zacznij swoją prezentację poprzez umieszczenie palca na kluczowy problem lub pytanie, że publiczność dba o

Przedstawienie jest mówione sztuki. Nie można przygotować po prostu przerzucając slajdów. Ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć

Znać pierwsze dwa wiersze prezentacji, aby pomóc Ci się zrelaksować i budować zaufanie

Trzy pytania zadawać i odpowiedzi Przed przygotowaniem Prezentacja

Jaki problem wymaga rozwiązania?

Jakie są trzy rzeczy, które koniecznie chcą publiczność do zapamiętania?

Jakie działania chcesz publiczność wziąć po prezentacji?

Lubiłem tę książkę, ponieważ jest łatwy do odczytania i posiada informacje, które można natychmiast zastosować. Jest to praktyczne! Nawet jeśli jest to dla prezentacji, model będzie działać w przypadku niektórych form piśmie. To jest zawsze ważne, aby utrzymać ją mocno, zawsze koncentruje się na potrzebach odbiorców (czytnik lub klient). Wyzwaniem dla tej idei, jest przekonanie ludzi, że jakość jest ważniejsza od ilości. Polecam 15 minut przy uwzględnieniu QA: plan uratować świat od Kiepska prezentacje Joey Asher.