jak zalozyc fundacje charytatywna w uk

Boże Narodzenie Książki dla młodzieży

Taniec przez śnieg

Jean Little'a

Scholastic, 2007

Min spędził swoje krótkie życie mieszka z ciągiem różnych rodzin zastępczych. Z zaledwie tygodni pozostało do Świąt, obecny matki zastępczej min, w Enid, ciągnie ją do biura Aide Dziecięcego wymagających że biorą ją z powrotem. Podsłuchanie niedyskretne wymagania Enid jest, lekarz Min za Jessica Hart, bierze Min domu z nią. Powodzenia Min zmienia się błyskawicznie. Minutę ona ma być opuszczony na święta, a następny jest ona był zaproszony do domu najmilszą osobą ona kiedykolwiek spotkał. Żyjąc z doktorem Hart, Min nabiera własnego orzecznictwa charytatywna bezpański pies dowiaduje niemal zamrożone na śmierć w miejscowej stodole. Pewności, czy pies przeżyje, Boże Narodzenie Min rozgrywa się denerwujący i potencjalnie niszczący kolej.

Gdy Święty spadł na ziemię

Cornelia Funke

Scholastic, 2006

Ben i jego koledzy uważają zepsuty karawanę w pobliżu jego domu. Odważą Ben zapukać do drzwi i zajrzyj do środka. Po pierwsze, człowiek, który otwiera drzwi wydaje się normalne. Ale to coś więcej niż tylko człowiekiem podróży w tej przyczepie kempingowej, to roi magicznych stworzeń wakacyjnych, od aniołów miniaturowych (i fiesty) elfy Bożego Narodzenia. Ben akceptuje ofertę gorącej czekolady i przyłącza się do człowieka, który nazywa siebie Niklas Goodfellow w przyczepie kempingowej. Niklas mówi Ben o katastrofie dzieje się w biegunie północnym. Napędzany przez chciwość, zły człowiek o imieniu Goblynch najechał bieguna północnego i przekonał wielu z Mikołaj nie spełnia swoich rocznych obowiązków. Tylko siedem Święty, w tym Niklas, nie odważył się przeciwstawić Goblynch. Ale ich opór jest w cenie. Teraz zły człowiek jest po Niklas. Ale ze swoją karawaną podziale i jego niewidzialna reniferów brakuje mu okazję do ucieczki, zanim będzie za późno maleje.

Peiling i kurczaka smażone Narodzenie

Pauline Chen

Bloomsbury, 2007

Dla peiling, będąc tajwańskiego w Ameryce jest najgorszy na Boże Narodzenie. Nie dlatego, że nie lubi wakacji. W rzeczywistości, to jest dokładnie odwrotnie. Jej rodzina nie świętować Boże Narodzenie lub jakąkolwiek inną amerykańską wakacje. Jej rodzice są ustawione w swoich sposobów, a nawet odmówić ruszam więc ich córka może dorastać ze wszystkich zalet amerykańskiego życia. Ale w tym roku, peiling decyduje się sprawy mają się zmienić. Ona zrobi wszystko, co w jej mocy, aby przekonać ojca, aby świętować Boże Narodzenie.